O MNIE

 

Witaj! 

Dziękuję, że odwiedziłeś mój blog. Nie ważne jest czy trafiłeś tu przypadkiem, czy może znalazłeś się tutaj w inny sposób. Mam nadzieję jednak, że mój blog przypadł Ci do gustu i będziesz bywał częściej na Koneserka Czekolady.

Nazywam się Joanna.

Mój pseudonim to Koneserka Czekolady, którym posługuję się od 2008 roku. Zajmowałam się wtedy wyrobem biżuterii z modeliny i prezentowałam swoje prace na photoblogu. Obecnie wraz z siostrą prowadzę stronę na facebooku pt. Kunsztolandia, na której pokazujemy nasze rękodzieło – decoupage, biżuteria z kamieni, szycie, czasami scrapbooking.

 

We wrześniu tego roku (2014) postanowiłam założyć autorski projekt o dziwnej nazwie „Patelnia, klisza i koziołki”, który miał połączyć moje pasje – gotowanie, fotografię i rękodzieło. Oczywiście, jak to zazwyczaj bywa, poruszam też inne dla mnie ważne tematy, które były ukryte pod etykietą „Koziołkowe sprawy”. W kwietniu 2015 postanowiłam przebudować blog i zmieniłam jego nazwę na „Koneserka Czekolady”.

 

Jestem studentką socjologii.

Obecnie rozpoczęłam magisterkę. Wielu ludzi uważa, że na tego typu kierunki idą ludzie, który a) nie dostali się na wymarzone studia lub b)nie wiedzą, co ze sobą zrobić. Cóż, nie zgadzam się z tym, choć sama trafiłam tutaj, bo niestety nie udało mi się dostać na fotografię prasową do Warszawy. Po trzech latach wiem, że wybrałam dobrze i nie zamieniłabym tych studiów na żadne inne. Lubię to co robię, choć często moja uczelnia doprowadza mnie do białej gorączki. No ale czy jestem tutaj wyjątkiem?

 

Co dalej?

Przede mną jeszcze dwa lata studiów. No a co potem? Czy mam jakiś plan? Oczywiście, że mam. Choć dotyczy on w większości mojego życia prywatnego (wiecie, zakładanie rodziny, itp.), to jednocześnie mam wiele pomysłów na to, kim bym chciała być z zawodu. Moja głowa napełnia się coraz to nowymi propozycjami, a ja nie mogę się zdecydować. Wierzę jednak, że życia i tak nie da się w 100% zaplanować i na pewno coś już dla mnie przygotowało. Muszę tylko trochę sobie pomóc.

W wolnych chwilach…

  … zajmuję się pisaniem bloga, robieniem zdjęć, wypróbowaniem nowych przepisów oraz udoskonalaniem starych, rękodziełem, oglądaniem filmów, podtrzymywaniem świetnych kontaktów z rodziną oraz męczeniem mojego chłopaka. Od sierpnia 2014 również postanowiłam wziąć się za siebie i zadbać o swój stan fizyczny. Dzięki temu powstał kolejny projekt „Walka o samą siebie”, z którego relacje znajdziecie na tym blogu.

 

 

Jeżeli dobrnąłeś do końca,

dziękuję!

 

Dla wszystkich zainteresowanych kontaktem ze mną, zachęcam do pisania na maila: wasik.joanna.33@gmail.com

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. :)

 

Zostaw komentarz